Nominace na ocenění Žlutá karta za zimní semestr akademického roku 2020/2021

Porota ve složení: Zuzana PeškováTomáš MedJiří SmolíkJiří Mezera, Jaroslav Daďa
rozhodla 8. 2. 2021 o udělení žluté karty těmto nominovaným ateliérovým projektům: (ŽK)

Ateliér architektonické kompozice

https://k129.cz/predmety-bakalarskeho-studia/129aako/

Novotná / Hrochová

(ŽK) Ondřej Duda – Architektonická kompozice

Kašpar / Bartík

Eliška Havlová – Architektonická kompozice
(ŽK) Kateřina Jelínková – Architektonická kompozice
Anežka Protivová – Architektonická kompozice

Daďa / Trojan / Bačkovský

Viktorie Brychtová – Architektonická kompozice
(ŽK) Karolína Jančáková – Architektonická kompozice
(ŽK) Emanuel Mareš – Architektonická kompozice
Tereza Martinovská – Architektonická kompozice
(ŽK) Ellen Michaeli – Architektonická kompozice

Čivrná / Filsak

Ladislav Vala – Architektonická kompozice
Kateřina Pařízková – Architektonická kompozice

Dvořák Václav / Vaněk

(ŽK) Markéta Kadeřábková – Architektonická kompozice
Adéla Lendělová – Architektonická kompozice
Nicole Polanecká – Architektonická kompozice
(ŽK) Tereza Vávrová – Architektonická kompozice

Trojan / Fránek

Nicole Ammerová – Architektonická kompozice
Jan Cink – Architektonická kompozice
Kateřina Drapáková – Architektonická kompozice
Pavel Horáček – Architektonická kompozice
Martin Hořešovský – Architektonická kompozice
Kateřina Juricová – Architektonická kompozice
Jan Lefner – Architektonická kompozice
(ŽK) Simona Magdová – Architektonická kompozice
Barbora Rillichová – Architektonická kompozice
Štěpán Trunec – Architektonická kompozice
Jiří Wolfschläger – Architektonická kompozice

Dvořák Vojtěch / Housová-Mizerová

Barbora Fořtová – Architektonická kompozice
(ŽK) Nhat Anh Le – Architektonická kompozice
(ŽK) Dominika Kozlová – Architektonická kompozice

Popelová / Lapšasnký / Čunderlík

(ŽK) Martin Mikulka – Architektonická kompozice
Václav Sychra – Architektonická kompozice
Kateřina Zelená – Architektonická kompozice
David Žižka – Architektonická kompozice

Menčlová / Cestrová

Valentýna Kalčíková – Architektonická kompozice
Tomáš Hons – Architektonická kompozice

Pošmourný / Boříková / Koubek-Michaličková

(ŽK) Tomáš Bajer – Architektonická kompozice
(ŽK) Kryštof Brabenec – Architektonická kompozice
Alžběta Marsová – Architektonická kompozice
Matěj Trojan – Architektonická kompozice

Ateliér architektonické tvorby – základní 2

https://k129.cz/predmety-bakalarskeho-studia/129atz2/

Kašpar / Bartík

(ŽK) Lucie Myšáková – Rekreační apartmán na Slapské přehradě
Petr Novák – rekreační objekt
Josef Oršl – Rekreační apartmán na Slapské přehradě

Trojan / Fránek

(ŽK) Marek Bláha – Mobilní polyfunkční buňka
(ŽK) Michaela Boháčková – OVALIS – mobilní jednotka
David Bradáč – Mobilní buňka
(ŽK) Zlatica Briestenská – ARCHA
David Černý – PROMETHEUS – mobilní buňka s polyfunkčním využitím
Adéla Houschková – Mobilní buňka

Bohatý / Lajda

(ŽK) Michaela Špirková – Turistické ubytování Bedřichov
(ŽK) Tereza Ungerová – Turistické ubytování v Bedřichově
(ŽK) Tadeáš Vašina – TURISTICKÉ UBYTOVÁNÍ

Taraba / Čivrná

(ŽK) Tereza Machačová – EUROVELO
(ŽK) Tomáš Závodný – Eurovelo – Místo pro přespání cyklistů
(ŽK) Anna Sikstová – EUROVELO

Novotná / Dvořák Vojtěch

Vít Mauchler – Studentské bydlení
Šimon Mlček – Svojsíkovy koleje
(ŽK) Petr Škoula – Studentská vesnička

Lédl / Hájková

(ŽK) Vendula Vlachová – Studentské bydlení na Strahově
Sonja Sadílková – Studentské bydlení Strahov

Ateliér architektonické tvorby 2

https://k129.cz/predmety-bakalarskeho-studia/129at02-129atv2/

Rychtařík / Med

(ŽK) Hennadii Aloshkin – MÍSTNÍ KNIHOVNA V KLÁNOVICÍCH
Eva Ratzenbeková – Městská knihovna v Klánovicích

Jiran / Hexnerová / Máša

(ŽK) Jakub Sajler – Mateřská školka a senior club

Knytl / Šabart

(ŽK) Jan Pelikán – REANIMACE PŘÍSTAVU PODOLÍ
Tomáš Verner – Reanimace přístavu podolí – Yacht club Tatra

Kopřiva / Vaněk

(ŽK) Markéta Boturová – Sportovní areál Halda
Šárka Reinšteinová – Lezecké centrum Vlna

Gelich / Němeček

Sofia Lopatina – Plovoucí koncertní sál na Vltavě
Martina Machová – Koncertní sál na Vltavě
(ŽK) Kryštof Melkes – Koncertní síň na Vltavě
(ŽK) Magdalena Průšová – Koncertní síň na Vltavě

Košatka / Šikola / Jelínek / Šulcová

Eva Svárovská – Společenské centrum Žalany
(ŽK) Martin Kříž – Společenské centrum Žalany

Ateliér tvorby – konstrukční

https://k129.cz/predmety-bakalarskeho-studia/129atv4/

Kalivoda / Tencar

(ŽK) David Hlaváč – Novostavba bytového domu Jindrova

Košatka

(ŽK) Kateřina Brodňanská – Knihovna J. Arbesa

Smola

(ŽK) Petr Lindauer – Bytový dům Praha – Podbaba
Lukáš Tyrlík – Bytový dům Praha – Podbaba
(ŽK) Jan Vařečka – Bytový dům Malešice

Brotánek / Fiala

Vladimír Krystyn – Bytový dům Malešice
Anna Markova – OBECNÍ ÚŘAD SEMÍN
Tomáš Pchálek – OBECNÍ ÚŘAD SEMÍN

Ateliér tvorby – magisterský 1

https://k129.cz/predmety-magisterskeho-studia/129amg1/

Gleich / Kopřiva

(ŽK) Bc. Šárka Szabová – ROZVOJOVÉ VOLNOČASOVÉ ÚZEMÍ DŽBÁN
(ŽK) Bc. Michal Muzika – ROZVOJOVÉ VOLNOČASOVÉ ÚZEMÍ DŽBÁN
(ŽK) Bc. Adam Rössler – Volnočasový areál u nádrže Džbán
(ŽK) Bc. Růžena Mašková – Volnočasový areál u nádrže Džbán
Bc. Michal Čížek – HOTEL DŽBÁN

Novotná / Kročák

(ŽK) Bc. Marek Hais – Brownfield České Budějovice
Bc. Ondřej Nuc – Brownfield České Budějovice _ polyfunkční bydlení

Smolík / Brankov / Mukařovský

(ŽK) Bc. Veronika Koubová – KONVERZE ÚZEMÍ KOTELNY MODŘANSKÝCH STROJÍREN
Bc. David Frühauf – Plovoucí koncertní sál na Vltavě – ,,Prokaryota”

Kalivoda / Smola / Brotánek / Stark

Bc. Martin Kos – Udržitelná čtvrť “chytré Líchy”

Kroftová / Pošmourný

Tomáš Lorenc – Penzion Podbukovinský mlýn

Ateliér tvorby – magisterský 2

https://k129.cz/predmety-magisterskeho-studia/129amg2/

Šmolík / Zykan

(ŽK) Bc. David Hladík – Green city block Smíchov
Bc. Vratislav Růžek – Smíchovské předmostí železničního mostu

Daďa / Tichý

(ŽK) Bc. Ondřej Čeliš – MASARYKOVO NÁDRAŽÍ – FLORENC
(ŽK) Bc. Natálie Pěgřímková – MASARYKOVO NÁDRAŽÍ – FLORENC
Bc. Peter Novella – Masarykovo nádraží – Florenc

Knytl / Lédl

(ŽK) Bc. Michal Rešetár – Architektonicko – urbanistická studie území Štúrova – Zálesí Praha 4
(ŽK) Bc. Ondřej Sedlák – Architektonicko – urbanistická studie území Štúrova – Zálesí Praha 4
(ŽK) Bc. Michal Talabiška – Architektonicko – urbanistická studie území Štúrova – Zálesí Praha 4

Dvořák / Šikola

Bc. Kseniya Liutenko – Nová městská čtvrť – Česká Lípa
(ŽK) Bc. Monika Škardová – Nová městská čtvrť | Česká Lípa

X