Výzkum interiérových
preferencí a osobnosti

na základě psychologie architektury.

Toto rozhraní je určeno jen architektům, designérům, projektantům a studentům.
Do aplikace pro veřejnost přejdete prosím tudy >

FSv ČVUT

Vážený kolego / kolegyně architekte, designére, projektante, studente. Děkujeme, že jste si otevřel tuto vědeckou aplikaci, jejímž cílem je ověřit preference v interiérových stylech u klientů, designérů a architektů na základě věku, pohlaví, profesního zaměření a osobnosti. Tím, že se zapojíte do světově unikátního výzkumu, pomůžete nejen našemu oboru, ale získáte i několik benefitů:

Bezprostředně po vyplnění testů:

  • dozvíte se, jaké jsou Vaše osobní preference v interiérových stylech
  • dozvíte se, jakou máte osobnost a případně v jakých jejích parametrech se vidíte jinak a proč

Pokud k tomu dáte souhlas:

  • dozvíte se s jakým architektem, designérem, studentem a projektantem korelujete na základě svých preferencích a osobnosti
  • veřejná část aplikace bude nabízet párování klientů a vás architektů / designérů na základě interiérových a osobnostních charakteristik - získáte zcela nový kanál pro získání potenciálních zakázek a pomůžete zapojit širokou veřejnost do tohoto výzkumu.

Registrace

Zde prosím zadejte své jméno, email, zvolte pohlaví a váš věk, (potvrdit GDPR).

Kombinace emailu + pohlaví + věku umožní od testu kdykoliv odejít a zase se k němu vrátit a nepřijít o vyplněná data.

Po vyplnění obou testů a odeslání jejich výsledků na váš email, již nebude možné zobrazit výsledky testu osobnosti v prohlížeči, aby se zabránilo jejich získání neoprávněnou osobou.

Pokud dáte souhlas, aby se ostatní architekti, studenti, designéři, projektanti a hlavně potenciální klienti mohli párovat s Vašimi výsledky testů na základě Spearmanovy korelace, (míra pravděpodobnosti chyby, že existuje závislost mezi Vašimi a jejich výsledky) Vy sám / sama budete vidět, kteří studenti, architekti a designéři se shodují s Vámi.

(Nikdo neuvidí Vaše výsledky, jen uvidí, zda se na základě výsledků shodujete více, nežli někdo jiný, kdo se zapojil do výzkumu a bude jen na nich, zda na základě těchto informací u nich zvítězí zvědavost a požádají Vás o brigádu, spolupráci, nebo o realizaci jejich projektu. Protože skutečnost, že společně sdílíte názor na interiéry, nebo se podobáte na úrovni osobnosti, může jedině vést ke smysluplné spolupráci)

V případě dotazů:
arch. psychologist Karel Smejkal, Ph.D. , Intl. Assoc. AIA
+420 777 234 012 karel.smejkal@fsv.cvut.cz

Párování architektů, designérů, studentů, projektantů a klientů bude spuštěno, jakmile budeme mít v aplikaci dostatek otestovaných osob. Informace o spuštění Vám přijdou emailem.