Nominace na ocenění Žlutá karta za zimní semestr akademického roku 2021/2022 Porota ve složení: Mikuláš HulecJaroslav Daďa, Jana HořickáLadislav Kalivoda, Jiří Mezera, rozhodla 10. 1. 2022 o udělení žluté karty těmto nominovaným ateliérovým projektům: (ŽK)

Ateliér architektonické kompozice

https://k129.cz/prdmety-bakalarskeho-studia/129aako/

Novotná / Hrochová

Jakub Procházka – Snohetta (ŽK) Michal Hofrichter – Architektonická kompozice

Pošmourný / Boříková

(ŽK) Martina Petráková – Architektonická kompozice
Kateřina Kopecká – ATELIÉR ARCHITEKTONICKÉ KOMPOZICE

 Lapšanský / Čunderlík / Brankov

(ŽK) Lenka Kudláčková – Abstrakce
Martina Bjalková – Architektonická kompozice

Filsak / Škodová

Anastasie Zaičenko – ?
(ŽK) Valeryia Khlimankova – Ateliér architektonické kompozice

Menčlová / Cestrová

(ŽK) Helena Talánová – Ateliérová kompozice
Kateřina Valentová – Projekt AAKO

Dvořák / Housová Mizerová

Tomáš Frynta – Architektonická kompozice
(ŽK) Magdaléna Nierostková – Architektonická kompozice
(ŽK) László Leczkési – Ateliérová tvorba

Trojan / Fránek / Blažek

(ŽK) Lucie Petrů – Architektonická kompozice
Beata Sanvenero – Architektonická kompozice
(ŽK) Jana Didyk – Architektonická kompozice
Miroslav Trýzna – Architektonická kompozice
Anastasia Sotnizova – ?
Klára Bernardová – Ježek

Daďa / Hexnerová

Marie Charvátová – Ateliérová kompozice
(ŽK) Jolana Dubová – Ateliérová kompozice
Veronika Vaňková – AAKO
(ŽK) Vojtěch Rázl – Atelierová tvorba

Trojan / Bačkovský

Pavlína Dvořáková – Architektonická kompozice
(ŽK) Veronika Nosková – Architektonická kompozice
Filip Pohan – Barevná abstrakce
(ŽK) Eliška Zelenková – projekt AAKO

Kašpar / Bartík

(ŽK) Katarina Balane – ?
(ŽK) Paulína Petrášová – Architektonická kompozice

Dvořák / Vaněk

Veronika Fialová – AAKO1_Fialová
(ŽK) Tomáš Konvalina – 129AAKO
(ŽK) Anna Abrahámová – kompozice

Ateliér architektonické tvorby – základní 2

https://k129.cz/predmety-bakalarskeho-studia/129atz2/

Klozar / Lapšanský

(ŽK) Vladislav Timofeev – Rampotel na Homoli

Lédl / Hájková

(ŽK) Barbora Malá – Rekreační bydlení Cholín
Zlata Krylova – Rekreační bydlení Cholín
(ŽK) Matěj Trojan – Rekreační bydlení Cholín

Taraba / Jelínek

Adéla Lendělová – Klubovna pro Semtěš
Alexandr Apostolov – Klubovna pro Semtěš

Trojan / Fránek

Radka Ployharová – INDOOR TRENAŽÉR VYSOKÝ ÚJEZD
Tomáš Hons – Golfový resort Albatross

Lajda / Bohatý

(ŽK) Emanuel Mareš – Turistické bydlení v Bedřichově 
Jan Cink – Bydlení ve stromech

Novotná / Dvořák

(ŽK) Kamil Malý – Studentské bydlení

Kašpar / Bartík

(ŽK) Ladislav Vala – Rekreační apartmán Slapy
Kateřina Pařízková – Rekreační apartmán na Slapské přehradě

Lenz / Zoula

Klára Petrová – SOLVAYOVY LOMY

Hulec / Hořická

(ŽK) Gleb Musteat – Dům pro Jona Klassona

Ateliér tvorby – konstrukční

https://k129.cz/predmety-bakalarskeho-studia/129atv4/

Housa / Koubková

Pavel Cibulka – Novostavba BD Praha – Břevnov
(ŽK) Sofia Škodová – Yacht klub Tatran

Filsak / Mertenová / Frolík

(ŽK) Miroslav Cvrček – Bytový dům Smíchov

Kalivoda / Kabrhelová

Zdeňka Dočekalová – Bytový dům Břevnov
Sabina Kujová – Společenské centrum Žalany
(ŽK) Magdalena Průšová – Bytový dům Bubeneč

Brotánek / Fiala / Veverková / Šeps / Toman

(ŽK) Jan Pelikán – Bytový dům
Jakub Sajler – 4 Blok Barrandov

Ateliér architektonické tvorby 2

https://k129.cz/predmety-bakalarskeho-studia/129at02-129atv2/

Knytl / Šabart

Kristýna Benáková – Kavárna Radlická
(ŽK) Tadeáš Vašina – GALERIE RADLICE

Košatka / Pošmourný / Šulcová

Adéla Kvardová – Mateřská škola – Nymburk

Kopřiva / Vášková

Simona Zdrhová – CURLINGOVÁ HALA V HOLEŠOVICÍCH

Rychtařík / Med

(ŽK) Zlatica Briestenská – Smútočná sieň Choceň
(ŽK) Tímea Wagner – Smuteční síň Choceň

Šikola / Klapalová / Kerel

Denisa Englicová – Mateřská škola Třebešice
Vít Mauchler – Mateřská škola Třebešice
(ŽK) Veronika Mládková – Mateřská škola Třebešice

Jiran / Hexnerová / Máša

(ŽK) Michaela Boháčková – Autobusový terminál Karlovy Vary
Andrej Křiváček – Autobusový terminál – Karlovy Vary

Gleich / Němeček

Tomáš Bartoň – ?
Jana Kotalová – VYHLÍDKOVÁ RESTAURACE
Adéla Shejbalová – Štvanice – výhledová restaurace
(ŽK) Marek Šnobr – Vyhlídková restaurace na Štvanici

Ateliér tvorby – magisterský 1

https://k129.cz/predmety-magisterskeho-studia/129amg1/

Šmolík / Zykan

Bc. Kristýna Pelinková – Konverze garáží a revitalizace vnitrobloku Trojická

Dvořák / Němec / Vaněk

(ŽK) Bc. Lukáš Mottl – Znovuobrození kongresového centra
(ŽK) Bc. Jan Keken – Vyšehrad | centrum vědění

Kroftová / Fránek

(ŽK) Bc. Klára Regnerová – Revitalizace nádraží Vyšehrad
Bc. Michaela Andrlová – Revitalizace Nádraží Vyšehrad

Šenberger / Pustějovský

(ŽK) Bc. Veronika Doubková – Internát
(ŽK) Bc. Kateřina Brodňanská – Workspace Vrané
Bc. Eliška Hasíková – Konverze areálu bývalé papírny

Smolík / Brankov

Bc. Karolína Pflegerová – Nová podoba městského centra – Praha Komořany
Bc. Adéla Vojíková – Nová podoba městského centra – Praha Komořany

Šourek / Svatoš

(ŽK) Bc. David Hlaváč – URBANISTICKO – ARCHITEKTONICKÁ STUDIE KAMPUSU DEJVICE
(ŽK) Bc. David Holý – URBANISTICKO – ARCHITEKTONICKÁ STUDIE KAMPUSU DEJVICE
(ŽK) Bc. Michaela Topinková – URBANISTICKO – ARCHITEKTONICKÁ STUDIE KAMPUSU DEJVICE
Bc. Eliška Drbalová – Rozvoj a oživení veřejného prostoru, dostavba kampusu
Bc. Martin Jandera – Rozvoj a oživení veřejného prostoru, dostavba kampusu
Bc. Stanislav Šaroch – Akademický okrsek Dejvice, rozvoj a oživení veřejného prostoru, dostavba kampusu

Kalivoda / Smola / Stark

(ŽK) Bc. Jiří Krátký – Studentské bydlení – Varšava
(ŽK) Bc. Tomáš Gaál – Studentské koleje ve Varšavě
Bc. Lucie Formanová – Studentské koleje ve Varšavě
Bc. Jan Suchý – Studentské koleje Varšava
Bc. Laura Vohryzková – Studentské koleje ve Varšavě
Bc. Jakub Novák – Studentské bydlení Varšava

Ateliér tvorby – magisterský 2

https://k129.cz/predmety-magisterskeho-studia/129amg2/

Knytl / Lédl

(ŽK) Bc. Růžena Mašková – INSPIRELI- Beirut port
(ŽK) Bc. Adam Rössler – INSPIRELI- Beirut port
(ŽK) Bc. Jakub Tomašík – INSPIRELI- Beirut port
Bc. Mariyam Kenzhayeva – Urbanistická studie Praha-Zátory
Bc. Valeriya Vecerova – Urbanistická studie Praha-Zátory

Kročák / Novotná

(ŽK) Bc. Kristýna Klůsová – Revitalizace zámeckého areálu a navazujícího území v centrální části města Týn nad Vltavou

Daďa / Tichý

(ŽK) Bc. Ladislav Podracký – INSPIRELLI – Beirut Evolving
(ŽK) Bc. Vojtěch Vodička – INSPIRELLI – Beirut Evolving
(ŽK) Bc. Jakub Ficenec – Žilina

Dvořák / Šikola

Bc. Pavel Jelínek – Liberec – Kunratice

Šenberger / Šourek

(ŽK) Bc. Magdaléna Jilečková – Revitalizace Mayerovy továrny

X