Nominace na ocenění Žlutá karta za letní semestr akademického roku 2020/2021.

O udělení žluté karty nominovaným ateliérovým projektům rozhodne jmenovaná porota v průběhu června.

Ateliér architektonické tvorby – základní 1

https://k129.cz/predmety-bakalarskeho-studia/129atz1-129ataz/

Daďa / Trojan / Bačkovský / Šnorbert

Petra Borůvková – Pavilon u rybníku Terezka
Alžběta Marsová – Pavilon u rybníka Terezka
Matěj Trojan – Pavilon u rybníka Terezka

Menčlová / Cestrová / Mičeková

Zuzana Petráčková – HRAVÁ HLADINA

Kašpar / Bartík

Tomáš Bajer – Home office mezi jabloněmi
Natálie Weberová – Home office unit

Lajda / Bohatý

Markéta Sahanová – Pavilon Vody
Nina Marta Lesníková – Pavilon Světla

Taraba / Čivrná

Vendula Malíková – Skokanské můstky Džbán
Hong Phong Vu – Sauna na můstku
Marta Štorkánová – Skokanské můstky Džbán

Pošmourný / Boříková / Koubek Michalíčková

Kryštof Brabenec – Návrh hudebního pavilonu na Kampě

Lédl / Dvořáková

Lukáš Pavljuk – Horská útulna, Krušné hory
Anuar Rachapov – Horská útulna

Dvořák / Vaněk

Alexandr Apostolov – Vodní křídlo na Kampě
Mária Borovská – ODPOČINEK MEZI STROMY
Markéta Kadeřábková – SKALNÍ VYHLÍDKA
Nicole Polanecká – LEŠÁRNA

Zoula / Lenz

Zlata Krylova – Lesní bar
Klára Petrová – LESNÍ BAR
Ladislav Vala – Lesní bar

Trojan / Fránek / Blažek

Jan Cink – Kampus Dejvice
Pavel Horáček – Kampus Dejvice
Martin Hořešovský – Dejvický kampus
Jan Lefner – Kampus Dejvice
Kamil Malý – Exterior Campus Study Spaces
Vojtěch Moravec – Kampus Dejvice
Pavel Pohanka – Revitalizace Dejvického kampusu

Ateliér architektonické tvorby 1

https://k129.cz/predmety-bakalarskeho-studia/129at01-129ata1/

Novotná / Kročák

Matyáš Dvořák – BYTOVÝ DŮM BŘEVNOV
Vojtěch Plaček – Bytový dům na Břevnově
Michaela Špirková – Bytový dům Břevnov

Tichý / Eckschlager / Pospíšil / Holubová

Petr Škoula – Bytový dům Smíchov

Kalivoda / Smola / Vočková

Soňa Vejražková – Bytový dům Bubeneč
Šimon Procházka – Bytový dům Bubeneč

Kašpar / Bartík / Jelínek

Adéla Shejbalová – BYTOVÝ DŮM – PRAHA SMÍCHOV
Veronika Wenkeová – BYTOVÝ DŮM SMÍCHOV

Brotánek / Stark

Soňa Sadílková – Bytový dům Kapka
Tomáš Závodný – Bytový dům Kapka
Šimon Mlček – BD Kapka Malešice

Košatka / Filsak / Šulcová

Eva Cahynová – Bytový dům Na Hanspaulce

Ateliér architektonické tvorby 3

https://k129.cz/predmety-bakalarskeho-studia/129at3/

Kopřiva / Svatoš / Vášková

Darina Kogut – Sportovní centrum na Hutích

Gleich

Martin Kříž – Výstavní galerie Alfonse Muchy v Holešovicích
Matouš Štancl – Galerie Alfonse Muchy
Jakub Sajler – Galerie Alfonse Muchy
Eva Svárovská – Výstavní galerie Alfonse Muchy

Smolík / Med

Tímea Wagner – Základní škola Praha – Modřany
Barbora Kasáková – Základní škola Praha Modřany

Dvořák / Trojan

Markéta Boturová – Inovační centrum STU v Bratislavě
Michaela Zapletalová – studentské a výzkumné centrum STU, Bratislava

Lédl / Hájková

Jan Pelikán a Anna Šrámková CENTER OF INNOVATION IN BRATISLAVACENTER OF INNOVATION IN BRATISLAVA TRANSFORMATION OF THE COUTRYARD
Tomáš Verner – INOVAČNÉ CENTRUM STU V BRATISLAVĚ – TRANSFORMACE VNITROLOKU

Ateliér architektonicko-konstrukční

https://k129.cz/predmety-magisterskeho-studia/129aaka/

Kopřiva / Vaněk / Vášková

Bc. Jan Zelený – Tensegrity lávka Mladá Boleslav
Bc. Šárka Szabová – ZASTŘEŠENÍ ZASTÁVKY NA DŽBÁNU

Šikola / Kerel / Klapalová

Bc. Vojtěch Vodička – Lávka přes Ředický potok v Holicích
Bc. Pavel Jelínek – Lávka přes Ředický potok v Holicích

Smola / Kalivoda / Stark / Brotánek / Novák

Bc. Martin Kos – Bytový dům v udržitelné čtvrti “Chytré Líchy”

Šenberger / Pustějovský / Štibor / Kuták

Bc. Daniel Boruch – Výzkumné centrum ČNASA
Bc. Magdalena Jilečková – Důl ČSA
Bc. Jakub Tomašík – KU800/7

Kotas / Hájek

Bc. Nelli Svintsova – Rozhledna Šance
Bc. Valeriya Vecerova – Lávka pro pěší v Horních Měcholupech

X