Nominace na ocenění Žlutá karta za letní semestr akademického roku 2020/2021.

Porota ve složení: Zuzana PeškováTomáš MedJiří SmolíkJiří Mezera, Jaroslav Daďa
rozhodla 25. 6. 2021 o udělení žluté karty těmto nominovaným ateliérovým projektům: (ŽK)

Ateliér architektonické tvorby – základní 1

https://k129.cz/predmety-bakalarskeho-studia/129atz1-129ataz/

Daďa / Trojan / Bačkovský / Šnorbert

Petra Borůvková – Pavilon u rybníku Terezka
Alžběta Marsová – Pavilon u rybníka Terezka
(ŽK) Matěj Trojan – Pavilon u rybníka Terezka

Menčlová / Cestrová / Mičeková

(ŽK) Zuzana Petráčková – HRAVÁ HLADINA

Kašpar / Bartík

Tomáš Bajer – Home office mezi jabloněmi
Natálie Weberová – Home office unit

Lajda / Bohatý

Markéta Sahanová – Pavilon Vody
Nina Marta Lesníková – Pavilon Světla

Taraba / Čivrná

Vendula Malíková – Skokanské můstky Džbán
(ŽK) Hong Phong Vu – Sauna na můstku
Marta Štorkánová – Skokanské můstky Džbán

Pošmourný / Boříková / Koubek Michalíčková

Kryštof Brabenec – Návrh hudebního pavilonu na Kampě

Lédl / Dvořáková

(ŽK) Lukáš Pavljuk – Horská útulna, Krušné hory
(ŽK) Anuar Rachapov – Horská útulna

Dvořák / Vaněk

Alexandr Apostolov – Vodní křídlo na Kampě
Mária Borovská – ODPOČINEK MEZI STROMY
Markéta Kadeřábková – SKALNÍ VYHLÍDKA
(ŽK) Nicole Polanecká – LEŠÁRNA

Zoula / Lenz

Zlata Krylova – Lesní bar
(ŽK) Klára Petrová – LESNÍ BAR
Ladislav Vala – Lesní bar

Trojan / Fránek / Blažek

Jan Cink – Kampus Dejvice
Pavel Horáček – Kampus Dejvice
Martin Hořešovský – Dejvický kampus
Jan Lefner – Kampus Dejvice
(ŽK) Kamil Malý – Exterior Campus Study Spaces
Vojtěch Moravec – Kampus Dejvice
Pavel Pohanka – Revitalizace Dejvického kampusu

Ateliér architektonické tvorby 1

https://k129.cz/predmety-bakalarskeho-studia/129at01-129ata1/

Novotná / Kročák

Matyáš Dvořák – BYTOVÝ DŮM BŘEVNOV
Vojtěch Plaček – Bytový dům na Břevnově
(ŽK) Michaela Špirková – Bytový dům Břevnov

Tichý / Eckschlager / Pospíšil / Holubová

(ŽK) Petr Škoula – Bytový dům Smíchov

Kalivoda / Smola / Vočková

(ŽK) Soňa Vejražková – Bytový dům Bubeneč
Šimon Procházka – Bytový dům Bubeneč

Kašpar / Bartík / Jelínek

Adéla Shejbalová – BYTOVÝ DŮM – PRAHA SMÍCHOV
(ŽK) Veronika Wenkeová – BYTOVÝ DŮM SMÍCHOV

Brotánek / Stark

(ŽK) Soňa Sadílková – Bytový dům Kapka
Tomáš Závodný – Bytový dům Kapka
Šimon Mlček – BD Kapka Malešice

Košatka / Filsak / Šulcová

Eva Cahynová – Bytový dům Na Hanspaulce

Ateliér architektonické tvorby 3

https://k129.cz/predmety-bakalarskeho-studia/129at3/

Kopřiva / Svatoš / Vášková

Darina Kogut – Sportovní centrum na Hutích

Gleich

(ŽK) Martin Kříž – Výstavní galerie Alfonse Muchy v Holešovicích
Matouš Štancl – Galerie Alfonse Muchy
Jakub Sajler – Galerie Alfonse Muchy
(ŽK) Eva Svárovská – Výstavní galerie Alfonse Muchy

Smolík / Med

(ŽK) Tímea Wagner – Základní škola Praha – Modřany
(ŽK) Barbora Kasáková – Základní škola Praha Modřany

Dvořák / Trojan

Markéta Boturová – Inovační centrum STU v Bratislavě
(ŽK) Michaela Zapletalová – studentské a výzkumné centrum STU, Bratislava

Lédl / Hájková

Jan Pelikán a Anna Šrámková CENTER OF INNOVATION IN BRATISLAVACENTER OF INNOVATION IN BRATISLAVA TRANSFORMATION OF THE COUTRYARD
(ŽK) Tomáš Verner – INOVAČNÉ CENTRUM STU V BRATISLAVĚ – TRANSFORMACE VNITROLOKU

Ateliér architektonicko-konstrukční

https://k129.cz/predmety-magisterskeho-studia/129aaka/

Kopřiva / Vaněk / Vášková

(ŽK) Bc. Jan Zelený – Tensegrity lávka Mladá Boleslav
Bc. Šárka Szabová – ZASTŘEŠENÍ ZASTÁVKY NA DŽBÁNU

Šikola / Kerel / Klapalová

Bc. Vojtěch Vodička – Lávka přes Ředický potok v Holicích
(ŽK) Bc. Pavel Jelínek – Lávka přes Ředický potok v Holicích

Smola / Kalivoda / Stark / Brotánek / Novák

(ŽK) Bc. Martin Kos – Bytový dům v udržitelné čtvrti “Chytré Líchy”

Šenberger / Pustějovský / Štibor / Kuták

(ŽK) Bc. Daniel Boruch – Výzkumné centrum ČNASA
(ŽK) Bc. Magdalena Jilečková – Důl ČSA
(ŽK) Bc. Jakub Tomašík – KU800/7

Kotas / Hájek

(ŽK)Bc. Nelli Svintsova – Rozhledna Šance
(ŽK) Bc. Valeriya Vecerova – Lávka pro pěší v Horních Měcholupech

Bakalářská práce

https://k129.cz/predmety-bakalarskeho-studia/129bpa/

Porota ve složení: Zuzana PeškováMikuláš Hulec, Jaroslav Daďa
rozhodla 25. 6. 2021 o udělení žluté karty těmto nominovaným bakalářským pracím: (ŽK)

Housa

Anna Kulbashna – RODINNÝ DŮM LIPENCE

Kročák

(ŽK) Jan Suchý – Rodinný dům Lipence

Hájek

(ŽK) Michala Kučerová – Rodinný dům v Kyjích

Pešková

Adéla Vojíková – RD Na Hanspaulce

Daďa

Lukáš Mottl – Rodinný dům Curon
(ŽK) Matěj Ševela – Rodinný dům v Ruzyni

Pustějovský

Karolína Myšková – Rodinný dům v Kyjích
(ŽK) Matěj Střecha – Rodinný dům MOST

X